Restoran Paradiis on paik romantilisteks kohtumisteks ja aja veetmiseks!

Restoran Paradiis on õdus koht Pärnus Riia mnt ääres, kus kõigil on lihtne jääda iseendaks. Paradiisi mõnusalt sooja atmosfääri loovad kaminates praksuvad halud ja sõbralik ning meeldiv teenindus.

Restorani kaks stiilset saali pakuvad hubast ja samal ajal elegantset õhkkonda, mahutades kuni 80 inimest. Tänu eraldatud ruumidele saame oma külalistele pakkuda ka õdusust ja intiimsust. Privaatüritusteks sobivaim on kuni 40- kohaline tagasaal.

 

Restorani Paradiis kaks stiilset saali pakuvad hubast ja samal ajal elegantset õhkkonda

Esimene saal

Restorani Paradiis esimese saali jaotab pooleks kamin, tänu eraldatud ruumidele saame oma külalistele pakkuda õdusust ja intiimsust. Saal mahutab kokku kuni 40 inimest.

Kamina tagumine osa 25 ja eessaali osa 15 inimest

Me teame, et elada võib kahtmoodi. Üks on nii, justkui miski pole ime. Teine, et kõik meid ümbritsev on imeline!

Teine saal

Romantilise restorani Paradiis teine saal on privaatüritusteks sobivaim, siin saate võõrustada kuni 40 inimest. Võimalik korraldada tähtpäevade esitluseks slaidišõud, vastuvõttu, pidada koosolekuid või hoida teineteise kätt….
Mõnusalt sooja atmosfääri loovad kaminates praksuvad halud ja sõbralik, tähelepanelik ning meeldiv teenindus.
Meie restoran on just selline koht, kus te saate näidata oma kallimale, lähedastele, lastele, sõpradele, koostööpartneritele - et hoolite neist. Valmistage neile üllatus ning tooge nad romantilisse restorani! Meie omalt poolt aitame teil siin olemise muuta eriliseks!
Nädalalõppudel mängivad tantsuks muusikud, kes aitavad muuta Teie peo hoogsaks ja meeldejäävaks.