Kuidas tellida

TELLIMUSE INFO

OLE OMA PEO KÜLALINE nii restoranis kui ka oma kodus!

Restorani Paradiis meeskond katab sinu peolaua värskete ja hõrkude toitudega ning mis peamine, valmistame need ainult Sulle ja just õigeks päevaks.
Kui soovite üritust korraldada restoranist väljaspool, siis  nüüd ei pea enam vaeva nägema enne külaliste tulekut, sest peolaua ettetellimise saate teha restoranist Paradiis, kus Teid ootab suur valik salateid, seksereid, erinevaid soolaseid ning magusaid suupisteid, tulge lihtsalt kohale ja tehke oma tellimus, sest meie pakume kõike, mis ühel peolaual olema peab!
Kui pikalt tuleb ette tellida
Tellimuse peaksid esitama vähemalt 48 tundi enne üritust. Kui soovid tellida peolauale toite järgmiseks päevaks, tuleb tellimus esitada üks päev varem kuni kella 12-ni. Pärast kella 12 esitatud tellimused saab kätte ülejärgmisel päeval. Loomulikult saab toite ette tellida ka näiteks nädal aega varem. E-mail paradiis@inglipuudutus.ee

Kust ettetellitud tooted kätte saab

Valitud tooted saate kätte kokkulepitud ajal restoranist Paradiis. Tellitud toite hoiame 2 tundi peale kokkulepitud aega. Soovi korral, toidu äraviimiseks, võite meile tuua enda kausid ja vaagnad. Muul juhul pakime salatid plastkarpidesse ning sekserid jms. ühekordsetele vaagnatele.


Kuidas tellimuse eest tasuda

Tellimuse puhul tuleb tasuda 50% ettemaksu tellimuse vormistamisel. Telefoni teel esitatud tellimustele võime kokkuleppel saata arve e-mailiga.

Tasuda saab ka restorani Paradiis baari kassasse.
Tellimuse saate esitada  44 64 633 või e-mail paradiis@inglipuudutus.ee või tulla koha peale Riia mnt.57, Pärnus restorani Paradiis

Meie restoranide köögi sortimenti täiendatakse pidevalt, kuid kaks korda aastas leiab aset suurem tootevahetus, mille kokkupanekul lähtume hooaegadest. Meie köögi professionaalsed kokad valmistavad maitsvaid koduste retseptide järgi valmistatud toite. Meie köögi toidud on tehtud ilma säilitusaineteta ja on alati värsked ning kvaliteetsed.