Jõulumenüü

Tähistame alati tähtpäevi ja meil on nendeks sündmusteks eripakkumised

Olgu selleks kas sõbrapäev, isesesvuspäev, naistepäev, munadepühad, volbriöö, emadepäev, jaanipäev, õpetajatepäev, halloween, hingedepäev, isadepäev, vanavanemate päev, advendi aeg, jõulud ja aastavahetus- ikka mõtleme me , kuidas teha  üllatusi ning valmistada Teile rõõmu! Jälgi meie kodulehte või Facebooki lehte.

Aastavahetuse maskiball restoranis Paradiis ja Villas Eeden

31.12.2016 algusega 20:00 

http://desktopdreamboards.com/images/gold_divider.jpg

Elus teatakse haruharva, kas keegi kannab maski või on selle eest võtnud. Ja millal kanname ise maski ning millal mitte? Elu karneval on pöörane tants. Me naerame ja nutame, loodame ja eksime, vihkame ja armastame selles kirevas ringmängus, aga kas me tunneme    ennast ja teisi?
Tule veeda maagiline  õhtu koos kirevate ja salapäraste maskidega restoranis Paradiis ja Villas Eeden

Aastavahetuse reklaam 2016-2017

Jõuluaeg

NB! Jälgi menüüd!

Isadepäev

Nii nagu ei saa olla ühtegi last ilma emata, ei saa olla kedagi ka isata. Isad juhatavad lapsed laia maailma näidates lastele asju, mida nad ise armastavad- puid, jõgesid, spordivõistlusi... ja lapsed tasuvad selle kingi eest tuhandekordselt, näidates isadele asju, mis nood on juba ammu unustanud- vihmapiiske, porilompe, vikerkaart... Isadepäeval viib perekond oma armsad isad restorani Paradiis- isadepäeva pannkoogile!

Usu ka Sinu isa vajab tunnet, et hoolid ja tahad teda üllatada. Meie loome Sulle ja Sinu isale mõnusa atmosfääri, tule pannkooke nautima.

NB! Jälgi menüüd!